غنچه و چراغ

قالبی ساده برای همه

غنچه و چراغ

قالبی ساده برای همه

سلام خوش آمدید

۳ مطلب در آذر ۱۳۹۵ ثبت شده است

سلام! اگر به دنبال قالبی ساده و جمع و جور برای وبلاگ خود در بیان می‌گردید که در گوشی‌های همراه نیز به درستی نمایش یابد، بد نیست قالب غنچه و چراغ را هم ببینید. در حال حاضر قالب این وبلاگ غنچه می‌باشد اما برای مشاهده نمونه قالب چراغ می‌توانید به وبلاگ rastikerdar.blog.ir سری بزنید.

قالب غنچه:
فایل HTML - فایل CSS

قالب چراغ:
فایل HTML - فایل CSS

نسخه ۱.۰.۲
اگر می‌خواهید از انتشار نسخه ها به همراه امکانات و ویژگی‌های جدید مطلع شوید این وبلاگ را دنبال کنید. در حال حاضر قالب از قلم ساحل استفاده می‌کند که در صورت درخواست می‌توان قلم‌های دیگر را نیز اضافه نمود. همچنین در صورت استقبال می‌توان قالب را توسعه داد. لطفا پیشنهادات، انتقادات و ایرادات را در جریان بگذارید. اگر با css یا html آشنایی داشته باشید می‌توانید به سلیقه دلخواهتان نیز آن را تغییر دهید. پست مربوط به انتشار این قالب در این اینجا ببینید.

برای آشنایی با نحوه کاملا آسان استفاده از این قالب و فعال یا غیر فعال کردن ویژگی‌ها و دیدن تصاویری از آن در ادامه با ما همراه باشید.

  • صابر راستی کردار

این متن دومین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

زکات علم، نشر آن است. هر وبلاگ می تواند پایگاهی برای نشر علم و دانش باشد. بهره برداری علمی از وبلاگ ها نقش بسزایی در تولید محتوای مفید فارسی در اینترنت خواهد داشت. انتشار جزوات و متون درسی، یافته های تحقیقی و مقالات علمی از جمله کاربردهای علمی قابل تصور برای ,بلاگ ها است.

همچنین وبلاگ نویسی یکی از موثرترین شیوه های نوین اطلاع رسانی است و در جهان کم نیستند وبلاگ هایی که با رسانه های رسمی خبری رقابت می کنند. در بعد کسب و کار نیز، روز به روز بر تعداد شرکت هایی که اطلاع رسانی محصولات، خدمات و رویدادهای خود را از طریق بلاگ انجام می دهند افزوده می شود.

  • صابر راستی کردار

این متن اولین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!

اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند.

همچنین گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواطف اوست. برخی هم انتشار نظرات خود را فرصتی برای نقد و ارزیابی آن می دانند. البته بدیهی است کسانی که دیدگاه های خود را در قالب هنر بیان می کنند، تاثیر بیشتری بر محیط پیرامون خود می گذارند.

  • ۲۵ آذر ۹۵ ، ۲۲:۲۰
  • صابر راستی کردار
آخرین نظرات